Коли мова йде про забудовника, ми з Вами обираємо перевірених роками та досвідом, компанії, для яких на першому місці буде клієнт та його бажання. Саме таким є львівський забудовник Група компаній «Greenville»!
Група компаній "Greenville"

Група компаній “Greenville” – найуспішніший девелопер міста Львів. Збудовані компанією житлові комплекси «Добра оселя», «Місто трав» та Greenville House вперше на ринку продемонстрували європейську якість та новітній підхід до комфортного життя родини із збереженням екологічного середовища.

Окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм.

Реалізуючи проекти, Greenville дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів.

Група компаній “Greenville” будує краще місце для щасливого життя родини у Києві – житловий комплекс Greenville Park.

Сайт

Наші проекти

Поєднання досвіду та успіху
ЖК "Місто трав"
Унікальний проект із садом на даху, що дозволяє мешканцям проживати в цілковитій гармонії з природою. Використовуючи новітні технології, ми поєднуємо практичність та ергономічність квартир із екологічною чистотою, аби зробити Вас щасливими!
ЖК "Greenville House"
Ми піклуємось про комфорт, безпеку та екологічність Вашої домівки, а тому 48% площі дахів та терас озеленено, архітектура виконана в сучасному каскадному стилі, що робить квартири та внутрішній двір просторими і світлими, а на території всього комплексу працює власна сервісна служба.
ЖК "Greenville Park Lviv"
Цей проект створено для сучасного і, в одночас, затишного життя родини: безпечний, закритий від проїзду внутрішній двір з ігровими та спортивними майданчиками. Висока якість будівництва та власна внутрішня інфраструктура допоможуть Вам і Вашій родині створити життя Вашої мрії!