Коли мова йде про забудовника, ми з Вами обираємо перевірених роками та досвідом, компанії, для яких на першому місці буде клієнт та його бажання. Саме такими є київський девелопер «NEST» та львівський забудовник Група компаній «Greenville»!
НЕСТ

«NEST»
– За 20 років компанія побудувала у Києві 570 000 кв.м бізнес-центрів та житлових комплексів.
– Більше 2000 щасливих родин вже оселилися у нових будинках.
– Понад 100 компаній знайшли зручні офіси та приміщення для успішного ведення свого бізнесу.
– Особливістю проектів «NEST» є дбайливе ставлення до історичного надбання та слідування передовим тенденціям комфортного життя. Свої цінності компанія втілила у респектабельному ЖК «Покровський Посад» в центрі Києва, а також затишних родинних ЖК «Ізумрудний» та «Времена года» у підніжжя Солом’янського лісопарку.
– Кияни знають, що житлові комплекси «NEST» – це безпека, якість та комфорт, від продуманого планування квартир до повного комплексу всієї необхідної інфраструктури всередині.
– Завжди виконуючи перед інвесторами свої зобов’язання, компанія «NEST» здобула репутацію надійного досвідченого девелопера, разом із яким можна впевнено будувати своє майбутнє в рідній країні.

Сайт
Група компаній "Greenville"

Група компаній “Greenville” – найуспішніший девелопер міста Львів. Збудовані компанією житлові комплекси «Добра оселя», «Місто трав» та Greenville House вперше на ринку продемонстрували європейську якість та новітній підхід до комфортного життя родини із збереженням екологічного середовища.

Окрім інвестування в будівництво житла та комерційних об’єктів, вкладає кошти та бере безпосередню участь в озелененні населених пунктів, розширенні площ трав’яних газонів, відбудові парків і скверів, алей, очищенні водойм.

Реалізуючи проекти, Greenville дбає, щоб використовувалися тільки сучасні екологічно безпечні матеріали та відповідне обладнання. Ще на етапі проектування будівель закладаються ефективні рішення з енергозбереження, пасивного теплозбереження, улаштування економного освітлення та електрообладнання, максимального поширення площ із зеленими насадженнями та інших заходів.

Разом «НЕСТ» та Група компаній “Greenville” будують краще місце для щасливого життя родини у Києві – житловий комплекс Greenville Park.

Сайт

Наші проекти

Поєднання досвіду та успіху
ЖК "Покровський Посад"
Один із найкрасивіших житлових комплексів Києва преміум-класу. Побудований за сучасними технологіями із збереженням історичного архітектурного стилю Подолу. Втілює високі стандарти безпеки та комфортного життя.
ЖК "Ізумрудний"
Вважається найкомфортнішим житловим комплексом Солом'янського району завдяки широкому вибору внутрішньої інфраструктури, безпеки та зручному розташуванню поряд із центром міста. Улюблене помешкання для 603 родин.
ЖК "Времена Года"
Розташований на межі із 27 га Солом'янського лісопарку, житловий комплекс містить все необхідне для комфортного та затишного життя. Безліч магазинів та сервісів, дитячий садочок, фітнес-центр та зупинка транспорту.
ЖК "Місто трав"
Унікальний проект із садом на даху, що дозволяє мешканцям проживати в цілковитій гармонії з природою. Використовуючи новітні технології, ми поєднуємо практичність та ергономічність квартир із екологічною чистотою, аби зробити Вас щасливими!
ЖК "Greenville House"
Ми піклуємось про комфорт, безпеку та екологічність Вашої домівки, а тому 48% площі дахів та терас озеленено, архітектура виконана в сучасному каскадному стилі, що робить квартири та внутрішній двір просторими і світлими, а на території всього комплексу працює власна сервісна служба.
ЖК "Greenville Park Lviv"
Цей проект створено для сучасного і, в одночас, затишного життя родини: безпечний, закритий від проїзду внутрішній двір з ігровими та спортивними майданчиками. Висока якість будівництва та власна внутрішня інфраструктура допоможуть Вам і Вашій родині створити життя Вашої мрії!