Ми стали єдині як ніколи💪🏼🇺🇦

Кожен з нас❤️

Ми всі прокидаємось з думкою «Чим я можу допомогти сьогодні?». Ну а про наших волонтерів вже захоплено розповідають історії по всьому світу.

Творити добро – це неймовірна гордість і постійне натхнення.

З перших днів війни компанія Greenville разом із заснованим нею благодійним фондом Воля ведуть активну волонтерську діяльність. Свої сили ми вирішили направити на забезпечення наших воїнів необхідним спорядженням. Нам вдалось передати ЗСУ понад 150 бронежилетів, більш як 50 пристроїв нічного бачення, 20 військових дронів, а також каски та шоломи🇺🇦 Передавали необхідне також з нашого фронту, а саме будівельну техніку та матеріали.

За словами хлопців, їм дуже потрібні безпечні та броньовані автомобілі. Тож ми придбали та передали таке авто, щоб наші бійці могли швидко та безпечно пересуватися у потрібному напрямку💪🏼

Розуміючи як важливо військовим постійно залишатися на зв‘язку, ми придбали супутникові телефони, рації та павербанки.

Наша команда усі ці дні займається пошуком і закупівлею необхідних медикаментів, які потрібні як солдатам, так і людям у різних куточках України.

З перших днів війни ми з командою переоблаштували певні наші приміщення, і тепер вони слугують надійним укриттям для сотень людей.

Сьогодні 93 доба героїчного протистояння українського народу. І кожен має боротися на своєму фронті та допомагати.

Хоч не кожен з нас воїн, але кожен з нас може зробити свій вклад в нашу перемогу💙💛

Слава Україні!

Поширити