Продажі квартир в ЖК Greenville Park здійснюються за найнадійнішою та найпрозорішою схемою фінансування – Договором купівлі-продажу облігацій. Високий контроль випуску облігацій Державною комісією захищає від ризиків та фіксує домовленості із забудовником. Ви отримуєте додаткові варіанти використання облігацій та обираєте для себе вигідні умови придбання квартири.

Прозора схема продажів та вигідні умови в ЖК Greenville Park

Варіант 1
100% оплата

100% оплата вартості квартири та найвигідніші умови.

Варіант 2
Розстрочка

Безвідсоткова розстрочка до кінця будівництва комплексу із першим внеском від 25%

Варіант 3
Кредит

Можливість купити квартиру за допомогою надійного фінансового партнеру

Квартири в ЖК Greenville Park продаються за найнадійнішою та найпрозорішою схемою

1

Відсутність ризиків

Емісія цільових облігацій під будівництво регулюється Положенням ДКЦПФР «Про порядок випуску облігацій підприємств». Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку ретельно перевіряє та допускає до випуску житлових облігацій лише тих забудовників, які вже мають відведену під будівництво земельну ділянку і всю проектну документацію. Ви можете бути спокійні за надійність Забудовника та проекту.

2

Фіксація попередньої домовленості

У цінних паперах обов'язково вказується номінальна вартість і еквівалент в квадратних метрах (1 облігація = 1 квадратний метр). Згідно із законом ці показники не можуть бути змінені, що захищає від фінансових ризиків. Якщо ви придбали повний пакет житлових облігацій, вартість квартири залишається незмінною протягом всього часу будівництва.

3

Вчасне виконання Забудовником зобов'язань

Цільові облігації мають термін звернення відповідно до заявлених планів будівництва об'єкту. Після закінчення цього періоду Забудовник зобов'язаний в термін періоду погашення надати за них майно - нову квартиру. Таким чином Покупець отримує свою квартиру без затримок.

4

Додаткові можливості для покупців облігацій

При нестачі коштів на покупку облігацій на всю квартиру можна поступово докуповувати цінні папери, сформувавши необхідний пакет за декілька разів. Також облігації можуть бути використані в якості самостійного активу, наприклад, під заставу цінних паперів можна взяти кредит. Якщо ви передумали викуповувати квартиру за допомогою житлових облігацій, можна продати свій пакет облігацій третій особі.

5

Відсутність непередбачуваних випадків

Ви можете бути спокійні за майбутнє. Якщо компанія - забудовник збанкрутувала або з інших причин не може завершити будівництво, ви завжди зможете отримати свої гроші назад, оскільки це гарантовано поручителями забудовника.

Для придбання квартири в ЖК Greenville Park запрошуємо до відділу продажів, де менеджер відповість на ваші запитання та допоможе вибрати найкращий варіант планувань.

Дозвільна документація

Надійні забудовники з багаторічним досвідом

Реквізити і параметри емісії

Європейська якість та сучасний підхід